Schlage SC8400 Series SC8311-5B33.5X15G Pull Plate, 3-1/2 in W, 15 in H, Brass, Brass
Call for price
Starting from
/
Compare
Item Code: 4279949
Pull size 5-1/4 in center to center.
Manufacturer SCHLAGE BUILDERS HARDWARE
  • 1 in round base ensure secure fit to plate and door
  • Durable construction
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.1lb
Height
3.5in
Width
15in
Length
2in
Brand
Schlage
Category
Door Accessories
Finish
Brass
Height
3.5 in
Material
Brass
Width
3-1/2 in
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.1lb
3.5in
15in
Length
2in
Brand
Schlage
Category
Door Accessories
Finish
3.5 in